Маю досвід торгівлі та спілкування з клієнтами в Україні та за кордоном біля 10 років, тому не зрозуміла позиція цього магазину зі 100% позитивних відгуків відносно повернення бракованого гаджету. Зазвичай треба казати одразу так:" Добре, повертайте товар а ми повернемо кошти плюс відшкодування за доставку". Магазин не рекомендую взагалі! Замовив у іншому зі 100%, все працює ще й подаруночок поклали і "паном" зверталися. Оце дійсно 100% !
Доброго дня, нам дуже прикро, що у Вас склалося негативне враження про наш магазин. Ми повернули кошти та принесли вибчення, але після перевірки прилад виявився повністю справний.
удлинитель получил.качество отличное.Спасибо продавцу.
замовляла чоловіку,швидко і легко підключив довольний як слоник я теж 😁 дякую 💋❤️