Дякуємо за відкук, але нам дуже прикро отримувати відгуки про товар, від клієнта який не зміг оплатити замовлення, тому що у нього недостатньо коштів на банківській карті. Ми завжди стараємося надати високий рівень роботи магазину!
Все супер! Працює як годинник!